Kvalita je věcí cti, respektujeme to, ve všem co děláme. Čtěte více o našem procesu designu.

Obleček Torent coat

Barva:

Velikost:

Vyvinuta do náročných klimatických podmínek, Hurrta Torrent coat je odolná pláštěnka pro aktivní psy . Pláštěnka ze speciální outdoorové tkaniny vyvinutá do náročných až extrémních podmínek, nabízející účinnou ochranu proti dešti i větru. Uvnitř pláštěnky je prodyšná podšívka, čímž je pláštěnka Vašemu psovi velmi příjemná v jakémkoliv ročním období, je pohodlná a odvádí vlhkost. Je perfektní pro psy s dlouhou a jemnou srstí, jejichž srst snadno absorbuje vlhkost a zůstává zapáchající ještě dlouho po procházce.
Pláštěnka je vyrobena z nepromokavého a prodyšného materiálu Houndtex®. Pláštěnku vyčistíte jednodušeji a rychleji než dlouhosrstého psa! Stačí nechat chvíli uschnout, abyste mohli vyrazit na další procházku v deštivém počasí. Obleček má nastavitelný pas i ochranný límec. Díky sponě na zádech se snadno nasazuje i snímá. Vysoce viditelné 3M reflexní prvky zvyšují bezpečnost Vašeho psa v šeru i ve tmě.

 • voděodolný a prodyšný materiál Houndtex
 • příjemné při nošení
 • vysoce kvalitní 3M reflexní prvky

Oblíbené Produkty

 1. VESTA CHLADÍCÍ COOLING VEST
  VESTA CHLADÍCÍ COOLING VEST
 2. Life savior
  Life savior
 3. Postroj Casual
  Postroj Casual
 4. Obleček Rain Blocker
  Obleček Rain Blocker

Breed:
Recommended sizes highlighted with orange

JAK ZMĚŘIT PSA

 

1. Délka zad se měří od kohoutku (ne od obojku) ke kořeni ocasu, když pes stojí v normální pozici.

2. Obvod krku se měří v nejširším místě, tedy ve spodním části krku. Obvod krku u overalu může být větší než obvod krku psa, jelikož jej lze přizpůsobit menšímu krku.

3. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě, tedy těsně za předníma nohama. Aby měl pes dostatečnou volnost pohybu, obvod hrudníku overalu by měl být větší než obvod hrudníku psa.

 

 

 

This product is only available in Musti & Mirri stores and webshop