Kvalita je věcí cti, respektujeme to, ve všem co děláme. Čtěte více o našem procesu designu.

MICROFLEECE OVERALL

Barva:

Velikost:

Vysoce komfortní Microfleece overal je určen pro venkovní procházky v chladném a mrazivém počasí. Je ideální pro běžné zimní procházky krátkosrstých psů a psů bez podsady, ale i pro větší teplo a pohodlí psů dlouhosrstých.Overal je přirozenou kombinací inovovaného materiálu a odborných znalostí psího odívání.

Microfleece je využíván při výrobě oblečení pro sportovce, je znám a oblíben zejména pro svou tepelnou izolační schopnost. Pružný úplet je vhodný především pro psy, kteří na sobě nesnesou oblečení. Lehký a příjemný overal chrání nejdůležitější svalové skupiny vašeho psa, stejně jako krk a břicho.

Rozměry byly zcela přepracovány tak, aby splňovaly podmínky pro různé typy psů a umožňovaly pohyb i při hraní. Nohavice byly ponechány záměrně kratší. Prodyšný a porézní materiál umožňuje odvod nadměrného tepla a udržuje tělesnou teplotu psa příjemně stabilní.

 • voděodolný materiál
 • pohodlný střih
 • reflexní
 • nastavitelný
 • pratelný
 • příjemný materiál
 • skvěle padne

Oblíbené Produkty

 1. Active harness
  Active harness
 2. Cooling harness
  Cooling harness
 3. Life savior
  Life savior
 4. Outback Dreamer
  Outback Dreamer

Breed:
Recommended sizes highlighted with orange

JAK ZMĚŘIT PSA

 

1. Délka zad se měří od kohoutku (ne od obojku) ke kořeni ocasu, když pes stojí v normální pozici.

2. Obvod krku se měří v nejširším místě, tedy ve spodním části krku. Obvod krku u overalu může být větší než obvod krku psa, jelikož jej lze přizpůsobit menšímu krku.

3. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě, tedy těsně za předníma nohama. Aby měl pes dostatečnou volnost pohybu, obvod hrudníku overalu by měl být větší než obvod hrudníku psa.

 

 

 

This product is only available in Musti & Mirri stores and webshop