Loading

AMBASSADORS


NANDO BROWN & FIZZ, ZEUS, ARCHIE A ELLA

Jsem bývalým členem jednotky Royal Marines Commando a žiju v Británii se smečkou 4 psů. Miluji práci se psy v různých disciplínách, jako např. scent detection, trick training, bite work, search and rescue, rally a tracking, ale hodně času také věnuji péči o týrané nebo toulavé psy.


Nejdůležitějším aspektem výcviku psa je vztah, protože pes, který chce sám něco udělat, to provede lépe než pes, který je k tomu donucen.JAMIE POPPER & ROO

Se svým psem ráda chodím na procházky v okolí Orlanda na Floridě. Soutěžili jsme v disciplínách obedience, rally, agility a flyball. Mám rád jakoukoliv činnost, která mi přináší aktivitu s Roo.

Při všech výcvicích uplatňuji metodu pozitivního posilování. Jsme přesvědčeni, že bolest k našemu výcviku nepatří. Chci mít jistotu, že si můj pes užívá každou chvilku, kterou spolu trávíme.

Můžete nás i sledovat na Instagramu!

@unleashedexplorers


SARA CARSON & HERO, MARVEL A LOKI

Moje border kolie Hero získala titul Super Collie, protože zvládá více než 400 triků a mnohokrát natáčela v televizi. Společně jsme navštívili show Davida Lettermana, Marilyn Denisové a další! Videa a fotografie Hero naleznete na webové stránce www.herothesupercollie.com.


Se zvířaty spolupracuji více než 10 let. Cvičím krysy, kočky a dokonce i veverky. Momentálně cestuji společně se skupinou úžasných filmových psů a předvádíme jejich umění. Moji nejlepší přátelé také rádi cestují, takže spolu prožíváme spoustu dobrodružství.EMELI SUNDBERG & YRA, MAX, ARRAK, TJERNA, AXA, NOKKE, DIGGER, JINXA A MALTE

Bydlím na švédském venkově se smečkou devíti tažných psů. Všichni moji psi jsou také domácí mazlíčci a když chtějí, mohou se mnou být v domě. To je pro mě důležité. Neztratit s nimi spojení a nepohlížet na ně pouze jako na pracanty.

Na Instagramu mám účet @malamutepacklife, který sledují více než 107 tisíc lidí.


SIV BRITT KÜHL & NALA A RUNE

Chvíle, kdy jste se svým psem jako jedna bytost, kdy mezi vámi proudí energie a kdy zapomenete na svět kolem vás - to mám na práci se psy rád. Kvůli tomu to vlastně všechno dělám a považuji to za dobře investovaný čas a úsilí.


Výcvik psů pro mě není jenom záliba - je to můj život. Jsme členy sdružení BRH Rettungshundestaffel Kreis Pinneberg, což je asociace záchranných psů (SAR K9) přidružená k Německé asociaci záchranných psů.CATARINA DE BRITO FERNANDES, CHEZA A ZAHIR

Jsme Catarina de Brito Fernandes, Cheza a Zahir z Portugalska. Dohromady tvoříme skvělý tým! Cheza a Zahir jsou talentovaní psi, kteří se účastní soutěží Canine Freestyle, Disc Dog, Agility a Obedience a propagují naše pozitivní metody výcviku po celém světě.

Jsou to mí nejbližší kamarádi a nejlepší učitelé, jaké jsem kdy měl! Dlužím jim za všechny své znalosti a osobní růst. Bez nich bych ani z poloviny nebyl tím, čím jsem dnes. A to je kouzlo toho, když vás v životě doprovází psi. Cheza a Zahir mě naučili různé věci, jak se cítit a jak žít v našem světě.