Kvalita je věcí cti, respektujeme to, ve všem co děláme. Čtěte více o našem procesu designu.

Chill stopper

Barva:

Velikost:

Lehká bunda Chill Stopper je navržená pro vycházky v chladném a větrném počasí. Podobně jako u funkčních oděvů pro lidi, izoluje pohodlný softshellový materiál teplo, čímž nahrazuje vlastnost srsti, která byla přehlížena při šlechtění krátkosrstých psů a psů se srstí bez podsady.

Bunda chrání nejdůležitější svalové skupiny, krk a citlivou oblast břicha vašeho psa.  Je velmi pohodlná a dokonale sedne díky příjemnému materiálu a lehkému designu. Nastavitelný obvod límce a pasu zajistí, aby bunda zůstala na místě i při intenzivních hrách. Střih zadní části bundy poskytuje ochranu stehenních svalů.

Na zádech je voděodolný dvoucestný zip a otvor pro vodítko. U dvou nejmenších velikostí lze vodítko připnout přímo k bundě. Viditelně umístěné reflexní prvky 3M zvyšují bezpečí vašeho psa při procházkách ve tmě.

 • Pohodlně pasuje
 • Nastavitelná délka zad
 • Příjemně se nosí
 • Otvor pro obojek na zádech

Oblíbené Produkty

 1. Active harness
  Active harness
 2. Hiker belt
  Hiker belt
 3. Torrent coat
  Torrent coat
 4. Bounty bag
  Bounty bag

Breed:
Recommended sizes highlighted with orange

JAK ZMĚŘIT PSA

 

1. Délka zad se měří od kohoutku (ne od obojku) ke kořeni ocasu, když pes stojí v normální pozici.

2. Obvod krku se měří v nejširším místě, tedy ve spodním části krku. Obvod krku u overalu může být větší než obvod krku psa, jelikož jej lze přizpůsobit menšímu krku.

3. Obvod hrudníku se měří v nejširším místě, tedy těsně za předníma nohama. Aby měl pes dostatečnou volnost pohybu, obvod hrudníku overalu by měl být větší než obvod hrudníku psa.

 

 

 

This product is only available in Musti & Mirri stores and webshop